• Новак
Топла декорација Автомобил назад задниот видите Rearview Страна на Вратата Огледало Покрие стап трим рамка 2 парчиња За Peugeot 3008/4008 2017 2018

Топла декорација Автомобил назад задниот видите Rearview Страна на Вратата Огледало Покрие стап трим рамка

DEN 1119.00
DEN 1257.12
-11 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. За промет на големо со цел над 150 ДОЛАРИ или до 10 парчиња, ПОПУСТ или СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ испорака се понудени од наша страна која само што трае 3-7 работни дена да пристигне; За пад на превозот, ние сме во состојба да брод за да вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас како ќе го бара.
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање : alipay, виза, запад унија, банкарски трансфер , и др. На превозот надомест е платена од страна на купувачот. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот.Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест.net/en (како што се e Packet, Кина Пост, dhl и други курир)
П : како да Ја купите за заштита на времето истекува, она што можам да направам?
О : Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака и проверете ја вашата цел следење, па вашите пари нема да одат на моја сметка. Ние не прифаќаме предмети кој е уништен од страна на човечкото однесување.) или погрешно стоки, но секако ние ќе ги провери сè внимателно и потврди тоа е во добра состојба, Ако нема прашања, ние ќе ви ги даде на наплата наскоро откако ќе добиете предмети. Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
0.34kg
Име На Модел:
APTP90645
Објектот Должина:
1inch
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Модел Година:
2016-2018
Материјал Тип:
abs хром
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Висина:
1inch

Избор на клиент