• Новак
A60 Долги Ракави Слатка Лолита Краток Фустан Бал Фенси Матурска Се Облекуваат За Ноќта На Вештерките Партија Се Маскира Костим

A60 Долги Ракави Слатка Лолита Краток Фустан Бал Фенси Матурска Се Облекуваат За Ноќта На Вештерките Партија

DEN 3465.00
DEN 3647.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Со текот на времето покажува дека сте го прифати производ, нашата продавница повеќе нема да бидат прифатени. Ако имате потреба од брзање цел, ве молиме контактирајте со сервисот.
Сите наши Lolilta Фустани се сопствени направени, за жал ние не прифаќаме Врати/Размена за не-квалитет/големина на проблемот.
C,Скршени патент
D,А поставите големината не е завршена.
Големина на Табелата (CM)
Ако сакате да обичај прави, plz испратете ни го вашиот мерења inlcude Висина, тежина, биста,рамо ширина, половината и колковите. Прилагодување на времето 7-15 дена. Ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да нарачате ако имате било какви прашања.
E,Ние не прифаќаме како причини за враќање/размена како "не ми се допаѓа бојата', 'боја разликата', 'не е убава како јас мисла', 'премногу големи', 'премногу мали", "не е удобен за носење'.
^_^ Ви посакуваме среќен шопинг.
Ако има било каков проблем со фустанот, ве молиме контактирајте со нас со 48 часа, ние ќе ви даде најдоброто решение.
Квалитетот проблем дефиниција
А,Постојат очигледни дупки во ткаенина,има obviouslystains не можат да се исчистат
Б,Лево и десно значајни асиметрија.

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Тип:
Лолита Фустани
Пол:
Унисекс

Избор на клиент