• Новак
Висок Квалитет на RGB 4 Pin Женски Женски Конектор за Продолжување Кабел За LED Ленти Светлина Бела 1M

Висок Квалитет на RGB 4 Pin Женски Женски Конектор за Продолжување Кабел За LED Ленти Светлина Бела 1M

DEN 43.68
Во достапна форма

Пристапност


Име на производ : RGB Светлина во Дресот на Кабел;Конектор Тип : 4 Pin Женски Женски
Материјал(Надворешен) : ПВЦ Пластика;Вкупна Должина : 1 M/ ft 3.3
Боја : Бела
Тежина : 22g
Пакет Содржина : 1 x RGB LED Лента Поврзете Кабел
RGB 4 Pin женски женски, лесно да го приклучокот, ,1 M Долго, одлична за ЛЕР флексибилни Газа светлината.
Тоа е лесно да се инсталира за RGB LED осветлување систем.
Сигурен поврзете, добри перформанси.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и differnent прикажува може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е ±1-3 см.

Главните карактеристики

Бренд Име:
GX.Diffuser

Избор на клиент