• Новак
Свила Шамија Накит Додатоци Тока brooch Облека Шамија клип 5 бои Кристал гроздобер овална brooch pin за свадба/ подарок

Свила Шамија Накит Додатоци Тока brooch Облека Шамија клип 5 бои Кристал гроздобер овална brooch pin за свадба/

DEN 481.00
DEN 559.68
-14 %
Во достапна форма

Пристапност

Политика на враќање Ние прифаќаме да се врати за незадоволителен предмети. Ве молиме ни e-mail да го пријави неисправни производи во рок од 30 дена по приемот. Увозни давачки, даноци и давачки не се вклучуваат во објектот цена или на превозот обвиненија. Во случај стоката да не пристигнат на време, ве молиме контактирајте со нас пред потврда време, така што можеме да ви вратат парите или ќе ја стоката.ве молиме проверете го ова
За трговија на големо : ве Молиме контактирајте со нас ако имате големо количество барања. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови, додатоци. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети. Ако не се задоволи со стоки на ,ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за Ali Express.постојат две бои за метал : сребро боја и златна боја.еден пакет = 2 компјутери
2. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress 2. Превозот Однос Цел сместени во нашата продавница нормално ќе биде предаден во рок од 7 работни дена.
Забелешки :
1. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас .

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
Selina Gu
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Објектот:
шамија тока прстен
Име:
брошеви за жени
Тип:
шамија тока brooch иглички
дизајн:
shawl шамија тока
Материјал:
шамија тока кристал шамија клип накит
Стил:
шамија тока додатоци
Обликот:
цевка шамија тока
Важат за:
lapel pin за жени
подарок:
нова година на подарок/божиќ подарок

Избор на клиент