• Новак
Дома Мебел супер вакуум чаша од нерѓосувачки челик со крпа бања пешкир рек ѕид лесна вшмукување полица

Дома Мебел супер вакуум чаша од нерѓосувачки челик со крпа бања пешкир рек ѕид лесна вшмукување полица

DEN 696.00
Во достапна форма

Пристапност

Дома Мебел супер вакуум чаша од нерѓосувачки челик со крпа бања пешкир рек ѕид лесна вшмукување полица

Главните карактеристики

Тип:
Куки & Шини
Бренд Име:
Shuang Кинг Живеат Дома
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Употреба:
Алатки
Број На Модел На:
SQ019
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент