• Новак
240MM 270MM 300ММ 350MM модерна едноставна unflod го инсталирате дрвени рачки на вратите сребро злато голема warodrobe вратата повлекува рачки

240MM 270MM 300ММ 350MM модерна едноставна unflod го инсталирате дрвени рачки на вратите сребро злато голема

DEN 1459.00
DEN 1536.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; пари booker; Т/T; western union. ви благодарам !)
Услови на Плаќање : Сега прифаќање Alipay & Pay Pal Запад Унија TT; Alipay prefered! Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција.
Повратни информации : Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на Детални Продавачот Рејтингот.
П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.

Главните карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Модерна
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
DM67A
Теренот-ред Спецификации:
130MM 150mm 170MM
боја:
СРЕБРО ЗЛАТО

Избор на клиент