• Новак
2M/ЕЕЗ 15PCS/МНОГУ Бесплатен Превозот Алуминиумски Канал за LED лента инсталација на Алуминиумски Профил со Капак Крајот Капи Монтажа Клипови

2M/ЕЕЗ 15PCS/МНОГУ Бесплатен Превозот Алуминиумски Канал за LED лента инсталација на Алуминиумски Профил со

DEN 26149.44
Во достапна форма

Пристапност


led алуминиумски профил за led лента- спецификација-
2000mm X55mm X32mm
1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента
2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M
3) PC покритие на Алуминиум LED профил - -Млечниот/заоблачено
4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4pcs на крајот капи
5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови
6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајн

Главните карактеристики

боја:
млечниот маска, јасно маска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Број На Модел На:
YL5532
База Тип:
Оптоварување
Ширина:
5.5cm
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 години гаранција
Употреба:
Пејзаж Осветлување
сертификација:
RoHS,CE
Должина:
200cm
Употреба:
Индустриски
Извор На Енергија:
DC
Карактеристики:
Елоксирани Сребро.
Бренд Име:
YANGMIN
Напон:
12V
Е dimmable:
No
Wattage:
without LED chips inside
is_customized:
YES
Тело Материјал:
Тело Материјал
Гаранција:
3 Години
Материјал:
Алуминиум Домување+PC покритие
Тип На Објект:
Бар Светла
Употреба:
Пејзаж Осветлување
време на испорака:
3 дена
ПОВРШИНА:
Елоксирани Сребро.

Избор на клиент