• Новак
Божиќ Подарок Pendant Ѓердани,родиум Позлатен Ѓердан,ангел Срцето Крилја Ѓердан

Божиќ Подарок Pendant Ѓердани,родиум Позлатен Ѓердан,ангел Срцето Крилја Ѓердан

DEN 384.00
DEN 479.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме не го носат долго време. Често чистење е потребно.
Божиќ Подарок Pendant Ѓердани,родиум Позлатен Ѓердан,ангел Срцето Крилја Ѓердан
Парична казна или Мода : Мода
Предмет Тип : Ѓердани
Pendant големина : 4. Ние сме биле во накит поднесена преку 10 години.
Згора на тоа, имаме месечен капацитет од 300,000 накит предмети кои се прегледани од страна на нашите пет до шест КК за да се обезбеди висок квалитет на производите
Контактирајте не денес за повеќе информации. Треба да често го замени вашиот накит и да се избегне носење долго време, особено во жешките летни. Инаку, сите овие се оштетени на вашиот накит, и ќе влијаат на нејзиниот сјај. Ве молиме користете мека четка за да ги избрише површината на додаток за во автомобил и да ги отстранат своите површинските дамки. Ве молиме обидете се да не го допира водата, а не ја носат кога ќе капење и пливање. Сите наши производи се доведе-, никел и кадмиум-слободни. Ве молиме не допирајте со хемикалии; во спротивно, тоа ќе го направи ерозија на вашиот накит.
Профил на компанијата
SENFAI е професионална накит производителот. вклучува Шарм, Шарм белегзии, Ѓердани, Монистра, Lapel игли, Keychains, Торба куки, bookmarks (Ознаки), и Eyeglass носители, Обетки, Прстени.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
senfai
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
41+5cm
Метали Тип:
Родиум Позлатен
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
4.3*2.5 cm(1.69*0.98 во)
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
2016091210
Тип На Објект:
ѓердан
Материјал:
Цинк Легура
должина на ѓердан:
41+5cm
Pendant Големина:
4.3*2.5 cm(1.69*0.98 во)
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
превозот:
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух истите да се Изречни или E-пакет
дизајн:
Моден
Олово Време:
5-7 дена
Наслов:
Божиќ Подарок Pendant Ѓердани,родиум Позлатен

Избор на клиент