• Новак
500 ливчиња од Роза претежно бела декорација Свадба Партија

500 ливчиња од Роза претежно бела декорација Свадба Партија

DEN 77.28
Во достапна форма

Пристапност


Предупредување : Не се погодни за деца под 3 години!
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. ви благодариме за вашето разбирање. Ве молиме овозможи 1-2 см се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
Плаќање
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Повратни информации
1.
Се врати и гаранција
1. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.500 ливчиња од Роза Боја : бела Материјал : ткаенина 500 ливчиња од Роза
Боја : бела
Материјал : ткаенина
ливчиња претежно бела декорација Свадба Партија
како и избави декорација за Забава, Свадба Оркестарот итн. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.

Главните карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Стил:
Цвет
Повод:
Божиќ
Број На Модел На:
нови пристигнување

Избор на клиент