• Новак
Hight Половината Женска Leggings 3D Испечатени Црна Leggings Полиестер Spandex Тренингот Носат Leggings Плус Големина

Hight Половината Женска Leggings 3D Испечатени Црна Leggings Полиестер Spandex Тренингот Носат Leggings Плус

DEN 575.52
Во достапна форма

Пристапност


Но, Мора да се осигура дека не се човек-направени штета.5 cm разлика за
#01
# 02
#03
За Пратката Нејзината Врата до Врата Пратката.Слободно испратете го на повеќе од 100+ земји
Слободен испорака Default Испратите Кина Пост Воздух Пошта испорака.Во африка, латинска Америка и Океанија (25-50 дена)
D).ќе ја полните вашата додадете превозот цена.
2) Доколку објектот се неисправни во 3 месеци ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач или понуда за наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Полиестер
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
JOYDODO ЧАНГ
Број На Модел На:
JDF-M03
Стил:
спорт leggins за жена
Боја Стил:
Природна Боја

Избор на клиент