• Новак
2.2x2.2 метар челик железо отворено parasol градина сонцето чадор патио мебел покритие sunshade (без камен база)

2.2x2.2 метар челик железо отворено parasol градина сонцето чадор патио мебел покритие sunshade (без камен

DEN 6672.00
Во достапна форма

Пристапност

Забелешка може да биде боја засенчување помеѓу производи и оние во слики. Тоа кога не е во употреба ќе спречи исчезнува од сонцето и потенцијалните штети од ветрот и бури. Руската : Поголемиот дел од важен град, ве Молиме контактирајте со нас Малезија : Исток Малезија , КК , SIBU , BINTULU , MIRI , KUCHING Сингапур : Сите градот Филипини : Манила Индонезија : Џакарта Виетнам : Хо Chi Minh Мјанмар : Yangon Тајланд : Бангкок Нов Зеланд : Окленд , Велингтон Обединетите Арапски Емирати : Дубаи Австралија : Сиднеј , берлин и германија , Мелбурн , Аделаида , тежок Mantel 4, Освен ако продавачот превозот методи, Нормално стоките ќе бидат испратени до вашата врата, но во некои оддалечени области, вие треба да ги собереш на стоката се појавува на локалните поштата . Плус тоа го спречува оси од се прави тоа condo во текот на долги периоди на не-употребата. 2, имаме слободата да се избере превозот методи, тоа може да биде различен од својот избор, се надеваат дека ќе добиете вашето разбирање.
Материјал
Челик структура прав обложени, рѓа-доказ и висока цврстина Ткаенини : 230g/метри полиестер, СТП Обложени и водоотпорен,УВ отпорни База : без камен
Опис
2./Н W
9/8kg
Еве неколку совети кои во комбинација со некои здрав разум, ќе ве уверам тоа ќе трае со години да дојде. Како и со било голем чадор, не ја користите за windy ден.
Ви благодариме за вашето внимание! Ако постои нешто што можеме да направиме за вас, ве молиме контактирајте со нас. Мала цена да се плати како плочи се евтини Дома Депо или Лоу е. Данок на плаќање е обврска на купувачот ! Повратни информации со Цел, брзо се потврдува и позитивни повратните информации се многу ценети.

Главните карактеристики

боја:
вино црвено, темно зелена, каки
Општа Употреба:
Отворено Мебел
Тип:
Чадор
is_customized:
Yes
Пол Материјал:
Алуминиум
Чадор Радиуси:
1.1 метар
Број На Модел На:
6032

Избор на клиент