• Новак
CONTENA Мода Види Жените Часовници Кристал Жените Часовници Дами се Види на Часовникот reloj mujer montre femme relogio feminino

CONTENA Мода Види Жените Часовници Кристал Жените Часовници Дами се Види на Часовникот reloj mujer montre femme

DEN 384.00
DEN 479.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


CONTENA Мода Види Жените Часовници Кристал Жените Часовници Дами се Види на Часовникот reloj mujer montre femme relogio feminino
Бренд : CONTENA Часовници категории : Жените се Види стил : мода секојдневен луксуз Dial Форма на бирање : Круг Движење тип : Кварц Дисплеј тип : Покажувачот на Бендот Band materal : Нерѓосувачки челик Затворач тип : Хривнија Тока Бенд боја : Розово злато,злато,сребро Големина и тежина бенд lenght : 22 см Dial дијаметар : 3.8 cm Dial дебелина : 0.9 cm Бенд ширина : 1.8 cm Види тежина : 80 g Пакет 1 X види Водоотпорен опис (живот водоотпорен ),само може да поздравниот малку вода,не може да се мијат или во капење,пливање,нуркање. тип : врвка за околу часовници,зглоб види,види,часовници,рачни часовници за жени,жените го гледа,гледа,жени часовници,дами види,contena види,кристал види,полн челик часовници,часовник,saat,reloj mujer,montre femme,relogio feminino,bayan kol saati,horloges vrouwen,orologi дона,relojes mujer,bayan saat,жените се види,жените часовник,часовници-женски,kol saati Пријатели повратни информации поубедливо, овој луксузен часовник ќе направи да се чувствувате задоволни!!! Ве молиме имајте предвид дека малите бирање е само декоративен ефект, не работи, благодарение

Главните карактеристики

Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Dial Дијаметар:
38mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Дебелина:
8мм
Бендот Должина:
22cm
Бренд Име:
contena
Број На Модел На:
contena жените часовници
Случај Обликот:
Круг
стоки:
види
Тип:
види жени
Пол:
clcok
Стил:
montre femme
Тип На Објект:
дами види
Производот:
Жените часовници
Карактеристики:
Женските Часовници
подарок:
relogio feminino
Тип На Објект:
рачниот зглоб се види
Пол:
reloj mujer

Избор на клиент