• Новак
злато ѕвезда pin значки со сино Кадифе кутија за продажба,попуст злато ѕвезда метал значки за продажба

злато ѕвезда pin значки со сино Кадифе кутија за продажба,попуст злато ѕвезда метал значки за продажба

DEN 383.52
Во достапна форма

Пристапност

злато ѕвезда pin значки со сино Кадифе кутија за продажба,попуст злато ѕвезда метал значки за продажба Детали за производот
Точка име
метал значки
Материјал
Цинк легура, alluminum алуминиум,Злато,сребро, бронза,бакар,итн,сите за вашата опција. Нашите MOQ е почнувајќи од 50pcs само.
*Нашата фабрика може да ви понуди производи во најкус рок со висок квалитет.
Боја
Според Panton боја
Употреба
Сувенири, collectable, спомен, промоција, бизнис подарок, итн. Имаме добро образовани продажбата на луѓето да комуницираат со вас и да се справи целиот процес од уметнички дела подготвува за финалето на превозот За повеќе детали,вие сте добредојдени да не контактирате.Ние ќе ви одговори во најкраток пат.
*Ние можеме да ви понудиме најдобра по-продажба на услуги да одат на нашата долгорочна соработка schedual. Со 1200 квалификувани работници во нашата фабрика, ние може да обезбеди брза испорака и добра цена.
*Ние имаме свои фабрика која може да ви понуди најниска цена.

Главните карактеристики

Стил:
Модерна
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Метал
Тема:
Љубов
Тип На Производ:
Значка & Амблем
Материјал:
Цинк Легура
Боја:
Злато

Избор на клиент