• Новак
WBNWGE 100pcs Прекрасна бебе копчиња микс случајно печатени обрасци дрво копчето облека, додатоци

WBNWGE 100pcs Прекрасна бебе копчиња микс случајно печатени обрасци дрво копчето облека, додатоци

DEN 378.24
Во достапна форма

Пристапност


@ Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours. Можеби некои модели не се исти како шоу,ве молиме да се ЗАБЕЛЕЖИ.
@ Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.
Превозот
@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 7-35 работни дена до дестинацијата. @Големина : ве молиме погледнете големината означени во слика.
Плаќање
@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира.
@ Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот.

Главните карактеристики

боја:
микс случајни обрасци
Големина:
refer picture marked
Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
WBNWGE
Бренд Име:
ZOTFEL
Обликот:
Мешани Форми

Избор на клиент