• Новак
100pcs/многу 5ml Јасно Празни Мали Мини Butyl Силиконска Гума Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегла

100pcs/многу 5ml Јасно Празни Мали Мини Butyl Силиконска Гума Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегла

DEN 1401.60
Во достапна форма

Пристапност

Како да стигнат до нас? Од страна на центарот од Страна на trademanger Квалитет и Квантитет Гаранција Ако најдете било каков проблем во врска со квалитетот или quanitty, ве молиме ги споделите со нас, ние повторно ќе се испрати или наплата. Ако само неколку цел многу, ве молиме љубезно цел dirrectly. Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress. Плаќање Ние прифаќаме ALIPAY тука. Ако сте задоволни со предмети кои сте ги добиле, ве молиме љубезно ни даде 5-Ѕвезди, благодарам многу! Ве молиме контактирајте со нас, прво ако не сте задоволни со предмети, ние ќе работиме надвор togather до проблемот е решен.1, Точка име : 5ml стаклено шише, 5ml стакло шишенцето, примерок шишенцето, 2 : Затка : силикони,butyl 3, Боја на шишето : јасно, килибар 4, со Дијаметар од шишето : 22mm 5, на Висина од шишето : 33mm 6, Сите шишиња се направени според меѓународниот стандард, тие може да се користи безбедно. Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање пораки Попуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите. Повратни информации Нашиот успех зависи од вашата поддржува. Секако,пред тоа, треба да се обезбеди доказ.

Главните карактеристики

боја:
сребрена капа, зелена капа, црвена капа, сина капа, црна капа
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5ML 5CC
Број На Модел На:
X2233
Капа:
Алуминиум
затка:
Butyl гума,силикони

Избор на клиент