• Новак
Топла Продаде Ѕид Налепници За Деца Модерна Дома Декор Креативни Ѕид Decals Винил Налепници Кориснички Име Декорација

Топла Продаде Ѕид Налепници За Деца Модерна Дома Декор Креативни Ѕид Decals Винил Налепници Кориснички Име

DEN 412.00
DEN 479.52
-14 %
Во достапна форма

Пристапност

МАТРИЦАТА ; стандардната боја - црна ќе биде предаден. 15-30 дена да Канада, Европа,Австралија. Ако не сте задоволни со нашите производи, негативна повратна информација ќе не прават ништо, па ве молиме пратете е-маил до нас, или да стапите во контакт со нашите продажни услуги на трговија менаџер, ние ќе ви даде задоволни одговор!. Ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите.
Топла Продаде Ѕид Налепници За Деца Модерна Дома Декор Креативни Ѕид Decals Винил Налепници Кориснички Име Декорација
Е Прилагодено : Да
Matreial : Не-toxi, еколошки ПВЦ ,Винил
Функција : Еко-Пријателски
Технологија : Сечење (користење на 6 години)
ако ви треба поголема големина, ве молиме контактирајте со нас слободно ЗАВРШИ Големина : 60x30cm стандардната боја : црна стандардниот Фонт : 13. Ако сакате да бидат повеќе брза,ве молиме Контактирајте Ме за EMS(7-15 дена)или DHL(3-10 дена).54 см
Можете да изберете било една боја.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 5-30 дена за САД.
Добредојдовте на нашата продавница мојот пријател,и Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете нашата продавница.

Главните карактеристики

боја:
Црна
Големина:
60x30cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
DV6030
Тема:
Сообраќај
Бренд Име:
POOMOO
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични

Избор на клиент