• Новак
12Pattern Хируршки Челик Копчето Прстен Папокот Стомак Кристал Жолта Сончоглед/Срце/Був/Hamsa Тело Пирсинг Накит за Жените

12Pattern Хируршки Челик Копчето Прстен Папокот Стомак Кристал Жолта Сончоглед/Срце/Був/Hamsa Тело Пирсинг

DEN 76.00
DEN 126.24
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.11 70 50*17 НЕМА.16 37 12*24 НЕМА.19 45 20*18 НЕМА.7 37 25*16 НЕМА.15 37 12*24 НЕМА.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.1 80 55*6 НЕМА.
Превозот преку ЕМС 5-15 workdays преку Хонгконг Пост Воздух Mail 15-50workdays.20 45 20*18 Був 35 15*9 Розова Детелина 31 21*23 Пурпурна Детелина 31 21*23 Дрвото на Животот 45 25*20 Тиркизна 50 30*20 Бел Сончоглед 28 20 Жолта sunflowers 28 20
Пакет се вклучени :
1pc x папокот прстен
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 1-2mm
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.8 37 25*16 НЕМА.2 70 50*4 НЕМА.] JA0021809 Спецификација :
Бренд нови
36 Styles за вашиот избор
Материјал : 316 L хируршки челик + кристал
Модерен и око-фаќање на
Бар Должина : околу.10 70 50*17 НЕМА. 5mm, 8mm Стил Вкупна Должина(приближно)(mm) Pendant Големина(приближно)(mm)(H x W) #21 45 22*13 #22 45 22*13 #23 45 22*13 Водител на 40 21*19 Сина, Тиркизна 28 14 Сон Catcher 60 40*20 Цвет 25 20 Hamsa 45 25*14 Срцето 40 15*12 БР.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Бренд Име:
Shellhard
Број На Модел На:
папокот прстен
Метали Тип:
316l хируршки челик

Избор на клиент