• Новак
QiAN SiMAi За Huawei C8813Q G510 G520 G525 U/T8951 Нови Моќ/исклучување+Јачина на глас нагоре/надолу се Префрлите Копчето Flex Кабел Поправка Делови

QiAN SiMAi За Huawei C8813Q G510 G520 G525 U/T8951 Нови Моќ/исклучување+Јачина на глас нагоре/надолу се Префрлите

DEN 70.56
Во достапна форма

Пристапност


Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмети во една недела
2. Висок квалитет и најдобра цена.И ако може да не ја прими пратката по 60 дена(почеток на денот кога ние ги испратите парцела) ,ние ќе рефундирање на вашите безусловно
3.

Главните карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Број На Модел На:
C8813Q G510 G520 G525 U/T8951
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Тип:
На моќ/исклучување+Јачина на глас нагоре/надолу се Префрлите Копчето Flex Кабел
Контрола На Квалитет:
Тест од страна на еден По Еден Пред Превозот

Избор на клиент