• Новак
Бесплатен Превозот Нови Машки машка мода обичните Лак вратоврска човек бизнис фустан Кинески крилја птица рака пораби оригинални свадба младоженецот црна

Бесплатен Превозот Нови Машки машка мода обичните Лак вратоврска човек бизнис фустан Кинески крилја птица рака

DEN 972.00
DEN 1080.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


11.5*6.5 см

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Пол:
Жени,Мажи
Врски Тип:
лак вратоврска
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Големина:
One Size
Материјал:
Полиестер

Избор на клиент