• Новак
Модерната Сјај Нордиските Pendant Светла Транспарентен/Amber Акрилик Pendant Светилка Дома Осветлување Суспензија Светлина Тела Дневна Соба

Модерната Сјај Нордиските Pendant Светла Транспарентен/Amber Акрилик Pendant Светилка Дома Осветлување Суспензија

DEN 7295.00
DEN 9599.04
-24 %
Во достапна форма

Пристапност


започнете
крајот
Модерната Сјај Нордиските Pendant Светла Транспарентен/Amber Акрилик Pendant Светилка Дома Осветлување Суспензија Светлина Тела Дневна Соба
Димензии : Дијаметар 65cm/75см/120cm Должина на Кабелот : 100cm(Прилагодливи) Материјал : Акрил,PC Боја : Транспарентна База Тип : E27 извор на Светлина : LED Сијалицата,Блескаво Сијалица Напон : AC 90 V-240 V (Достапни во сите земји) Wattage : 40 W Max Информации : Основни собранието е потребно. Пакет : 1 x Pendant Светлина (Сијалица Исклучени)

Главните карактеристики

Боја На Каросеријата:
Транспарентен, Килибар, Шарени
Wattage:
Diameter 65cm, Diameter 75cm, Diameter 120cm
Тип На Објект:
Pendant Светла
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
База Тип:
E27
Техника:
Обична Обоена
Материјал:
ПВЦ/Пластика
Осветлување Област:
5-10square метри
Абажур Боја:
Бела,Црна
Напон:
90-260V
сертификација:
CQC,CCC,CE
Гаранција:
1 година
Бренд Име:
GZMJ
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
PLL-58
Заврши:
Полиран
Тип На Прекинувач:
Без Да Се Префрлите
Функција:
модерен,едноставен
Напон:
90V-260V
Wattage:
40W Max
функција 1:
verlichting hanglamp glas zwart metaal кристал лустерот гроздобер
функцијата 2:
led lampen модерна fernbedienung американски лофт pendant светлина светилка
Функција 3:
индустриски светилки pendant гроздобер бела
Функцијата 4:
индустриски осветлување тела за кујна осветлување лустерот vintag
Функцијата 5:
сјај лустерот rustique ретро лофт светлина pendant тела
Функција 6:
гроздобер ретро лофт pendant светилка железо, стакло тавански светилки дома декор
Функцијата 7:
hanglamp industrieel врски, за да обезбедат светилка hanglampen voor eetkamer led zwart

Избор на клиент