• Новак
DSTE 2x Д-LI109 Li-ion Батерија + UDC112 usb полнач за Pentax K-30 К-Р К-50 К-500 Камера

DSTE 2x Д-LI109 Li-ion Батерија + UDC112 usb полнач за Pentax K-30 К-Р К-50 К-500 Камера

DEN 767.52
Во достапна форма

Пристапност


Драг пријател :
Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.
Овој објект се Вклучени :
2x DSTE Бренд Нова Батерија Д-LI109
1x DSTE Бренд USB Порт Патување за Полнење
Батеријата е Вовед :
Батерија Тип : Литиум Батерија
Целосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батерија
Излезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)
Капацитет : 15.5 Wh/2100 m Ah
Температурата на работа : од 0 до 40 Степен
Гаранција : 1 Година
Полначот е Вовед :
Текст : 5 V1А
Излез : 8.4 V500 m A
Компатибилен Камера/Видео Камера Модели :
ЗА Pentax : K-30
К-R
К-50
К-500

Главните карактеристики

Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
Д-LI109
Тип:
батеријата пакет
Батерија:
Yes
Бренд Име:
DSTE
Пакет:
Yes
Тип:
Li-Ion
Составен Тип:
li-ion батерија
Напон:
7.4 V
Нормалните Капацитет:
2100 mAh

Избор на клиент