• Новак
Авто паркинг камера жица донесе паркинг Динамична песна линија за Опел Astra H /Corsa D/ Meriva A /Vectra C/Zafira Б/ФИАТ

Авто паркинг камера жица донесе паркинг Динамична песна линија за Опел Astra H /Corsa D/ Meriva A /Vectra C/Zafira

DEN 1152.00
DEN 2257.92
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
ВИ БЛАГОДАРИМЕ МНОГУ ЗА ВАШИОТ ОЧЕКУВАЈТЕ
Сакаат ќе имате добро време !!!
.
Погоден за оригинални автомобил
Snap-in дизајн, тоа е лесно да се инсталира. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
High-definition и 170 степен широк агол на гледање. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Добредојдовте на нашата продавница
За вашиот референца
Ова е Сертификат за инспекција на нашиот производ
Ова е нашата фабрика во кина
ние ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.

Главните карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
BARCEEN
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Ноќ визија:
Yes
Shockproof:
Yes
вода-доказ:
IP 69K
Леќа агол:
170 Широк Агол
Функција:
паркинг камера
Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Стакло
Школка Материјал:
Пластични
универзал или оригиналниот:
оригиналниот

Избор на клиент