• Новак
Сјајот жив песок Телефон Случаи за Huawei Уживаат 5 / Y6 Pro / Чест 4C Про ТИТ-AL00 Случај Bling Мек Силикон Задниот Поклопец 3D Capa

Сјајот жив песок Телефон Случаи за Huawei Уживаат 5 / Y6 Pro / Чест 4C Про ТИТ-AL00 Случај Bling Мек Силикон

DEN 174.00
DEN 225.60
-23 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Материјал:
силикон
Бренд Име:
AMICOO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Сјајни,Слатки,Шарени,Егзотични
Големина:
for Huawei Enjoy 5 / Y6 Pro / Honor 4C Pro TIT-AL00
Карактеристики:
3D Сјајот Течни жив песок Srtars Првенство Мек Силикон
квалитет:
Врвен Квалитет На+++++
статус:
Во Парк / На Големо Поддршка

Избор на клиент