• Новак
се прилагодите 7 бои стандардни ballroom фустан за ballroom танцување Стандард viennese валцер фустан ballroom танцува конкуренција фустан

се прилагодите 7 бои стандардни ballroom фустан за ballroom танцување Стандард viennese валцер фустан ballroom

DEN 3861.00
DEN 4489.92
-14 %
Во достапна форма

Пристапност

Сите единица е во CM, 1 CM= 0.Ако сакате да ја прилагодите,изберете било која големина и оставете порака за Висина/Тежина/Рамо/Биста/Половината/Хип.393 Инчен / 1 Inch=2.Поштенски и ракување такса не се враќа. Ако имате било какви прашања за производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден.За објектот со слободни или попуст поштарина, вистинските поштенски трошоци се одземаат од вкупниот надоместок износ. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно да ја пратите, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сите наши клиенти кои ни даде сите 5 ѕвезди повратни информации, може да добиете дополнителен попуст или подароци за следните наредби. Повратни информации : 1.Барањето мора да се направи преку e-mail во рок од 3 дена по приемот. Купувачот ќе плати сите поштенски за враќање или размена. Враќање Политики : 1. Сеуште можете да го размена големина (само) или да се вратат како продавница кредит. П : Може ли да се добие попуст за голема количина? А : ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : дали производи исто како слика? A : Да, тоа е.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Памук

Избор на клиент