• Новак
Нова ЧИСТА 999 24K Жолто Злато 3D Тенис Pendant 1.21 г

Нова ЧИСТА 999 24K Жолто Злато 3D Тенис Pendant 1.21 г

DEN 9253.00
DEN 10886.40
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Информации за производот

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Топката
Број На Модел На:
24K
Материјал:
Жолто Злато
Метали Тип:
Жолто Злато

Избор на клиент