• Новак
Модерната Тела светилка Школка Табела Светилки За Дневна Соба и Спалната соба Светилка нијанси Ноќни Дизајн Биро Светлина E27 Декоративни Ноќ Светлина

Модерната Тела светилка Школка Табела Светилки За Дневна Соба и Спалната соба Светилка нијанси Ноќни Дизајн

DEN 12423.36
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и се согласувам со *ransaction пред купување. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ние го правиме вистинскиот детали за стоката. Предмети се испраќаат само по уплата. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Курирската служба DHL . Секој увоз полначи на fess се на купувачот одговорност. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања на други прашања кои се во надлежност на превозот услуга. За Shipment_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 1.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
допрете префрлате
Бренд Име:
SerRickDon
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Напон:
110V,220V
сертификација:
CCC
Тело Материјал:
Текстил,Железо
Wattage:
6-10W
Стил:
Модерна
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
E27
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Заврши:
Железо
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Ткаенини
Материјал:
Школка
Боја На Каросеријата:
Повеќе
Техника:
Помина мелење
Примена:
Кревет Во Соба
Број На Модел На:
СМ-Г.С.-337
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Тип На Објект:
Табела Светилки

Избор на клиент