• Новак
За сите автомобили универзална 2 во 1 Автомобилот Автомобил sony RearView Камера Со Бекап Паркинг Сензор Радар Систем За Паркинг Помош

За сите автомобили универзална 2 во 1 Автомобилот Автомобил sony RearView Камера Со Бекап Паркинг Сензор Радар

DEN 998.00
DEN 1247.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (продавачот?s) враќање адреса, и пишување ?подарок? на испорака детали лист. Ако вашиот монитор поддржува само NTSC или ДРУГАР, ве молиме да ни оставите порака дека ТВ систем што ви треба во еден работен ден, откако ќе се направи исплата. Поврзете го video (жолт) на екранот. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година.
Гаранција &Одржување :
Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Прилагодете ја камерата на својата најдобра позиција. Покаже на rearview слика и растојание на мониторот во исто време, ако поврзете DVD плеер или автомобил Авто монитори.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сепак, ако не сте сигурни, проверете дали вашиот монитор поддржува NTSC или PAL систем. На телевизија Автомобил Rearview Камера Систем : Вообичаено, најголем дел од набљудувачите поддршка и NTSC и PAL ТВ систем.

Главните карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FUWAYDA
Автомобил Производител:
универзална ,која одговара за сите автомобили

Избор на клиент