• Новак
30pcs Антички Sliver Направени За Ангел Шарм Pendant DIY Ѓердан Хривнија Алка Наоди 13x17mm A1950

30pcs Антички Sliver Направени За Ангел Шарм Pendant DIY Ѓердан Хривнија Алка Наоди 13x17mm A1950

DEN 118.00
DEN 138.24
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
A1950
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Бренд Име:
NXQXN
Шарм Тип:
Ангел
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
антички сребрен
Големина:
13x17mm
Количина:
30pcs/многу

Избор на клиент