• Новак
Навој Занитвам Орев Рака Вметнете Алатка 3мм - 5мм со една рака (не се вклучуваат во царинската такса)

Навој Занитвам Орев Рака Вметнете Алатка 3мм - 5мм со една рака (не се вклучуваат во царинската такса)

DEN 1200.00
Во достапна форма

Пристапност


Навој Занитвам Орев Рака Вметнете Алатка 3мм - 5mm
Возбудлив Капацитет : М3 - M15(4-40,6-32,8-32,10-24,10-32)во сите материјали
Удар : 6 MM
Тежина : 1.2 KG
Карактеристики : Професионални занитвам орев поставување рака алатка. Се снабдува со M4,M5 и M6 Mandrels. Брза промена на навој mandrels. Отварање на пролет за едноставни за ракување. Висок лост акција со ниска моќност акција е потребно.

Главните карактеристики

Бренд Име:
airclaw
Материјал:
Јаглероден Челик
Број На Модел На:
MNR-03
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
занитвам plier
Примена:
возбудлив

Избор на клиент