• Новак
bottes femmes 2017 зима ugs botines над коленото воена botas mujer коленото бедрото високи жени zapatos mujer чизми чевли X61-5

bottes femmes 2017 зима ugs botines над коленото воена botas mujer коленото бедрото високи жени zapatos mujer

DEN 2321.00
DEN 3744.00
-38 %
Во достапна форма

Пристапност


започнете
крајот
ИМАМЕ НАПРАВИ 28-54 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,
ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИ
АКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

Главните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Вратило Материјал:
водат ткаенина
Пета Тип:
Висина Зголемување На
Број На Модел На:
QY-X61-5
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Моден Елемент:
Рим
Сезоната:
Зима
Горниот Материјал:
водат ткаенина
Обвивка Материјал:
Кадифен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
3-5cm
Затворање Тип:
Лизга-На
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Бренд Име:
LANYUXUAN
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Обична
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените

Избор на клиент