• Новак
Автентични jade германиум камен греење троседот мат мат три троседот перница душек грижа фризерски греење лента перница 60*150cm

Автентични jade германиум камен греење троседот мат мат три троседот перница душек грижа фризерски греење лента

DEN 7819.00
DEN 8592.00
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

По се загрева прилагодливи 3 датотека (околу 40 степени), користење на топлински ефект во регулирање на по 1 час, за да се 1 датотека. Двојно Wen Shuang контрола, прилагодлива температура. Овој производ е многу тешка, ние испрати право логистика начин, Русија испрати SPSR, пристигна брзо, Други земји, ние испрати fedex, ТНТ, EMS, UPS-от, DHL, брзина продаде помине сите логистички ве Молиме имајте предвид, ви благодарам многу
Jade душек оперативни инструкции карактеристики на Производот Загадување-бесплатно, без бучава, без мирис, чистење на канализација, без електрони бран зрачење на човечкото тело.метаболички отпад на мозочните клетки. Приклучокот приклучокот е одржување на приклучокот се справи, не смее да се управува со влажна рака. Второ, вметнување на термостат моќ штекер. Има силна влага и отпорност на влага, погодни за употреба во целост. 4) им Помогне на вашиот сон, снабдување на мозокот. Три, да се претвори во термостат префрлите и да ги поставите бараните температура.Функции на греење камен Душек 1) Фабрика директни снабдување 2) 100% пред-тестиран 3) 1 : 1 замена 4) Брза испорака 5) Совршен по продажба Jade Вовед Jade е богата со трага елементи. Сега можете да уживате во здравјето и убавината придобивките од спиење на jade со удобноста на jade перница капак.На жад, исто така, произведува негативни јони кои ги поттикнуваат на метаболизмот на клетките.

Главните карактеристики

Стандарден Напон:
220v
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Материјал:
Камен Игла
Бренд Име:
HANRIVER

Избор на клиент