• Новак
Поправи Крило РК Авион 3K Карбонски Влакна опрема за слетување За 50 Класа Авиони

Поправи Крило РК Авион 3K Карбонски Влакна опрема за слетување За 50 Класа Авиони

DEN 789.60
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе ви помогнеме да го реши проблемот. Затоа вашата повратна информација е extremetly важно за нас. Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее.Поправи Крило РК Авион 3 K Карбонски Влакна опрема за слетување За 50 Класа Авиони
Спецификација :
Материјал : јаглерод влакна
Големина на :
Gallary Слика :
Испорака Детална :
1.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора ,и ќе се потрудиме да ги реши проблемите. Ако имате било какви проблеми,коментар или сугестија, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставник.Ние ќе ја испрати на производи за да можете
одеднаш на уплата
Контакт со НАС на :
Ние нудиме 24 часа услуги на клиентите на седмицата како и часа на сабота (освен за големи празници). Ние веруваме во точноста на услугата на купувачи,и би сакал да се направи сè за да ги задоволиме нашите клиенти.Испратете ни пред тргнување било негативни повратни информации или отворање спор на сајтот.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи ти ред.

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
LGZX50E-2CF
Материјал:
Метал

Избор на клиент