• Новак
Mosleader 100pcs SOP8 HAT1020R HAT1021R HAT1023R HAT1024R HAT1025R HAT1026R HAT1020 HAT1021 HAT1023 HAT1024 HAT1025 HAT1026

Mosleader 100pcs SOP8 HAT1020R HAT1021R HAT1023R HAT1024R HAT1025R HAT1026R HAT1020 HAT1021 HAT1023 HAT1024

DEN 1344.00
Во достапна форма

Пристапност


Имаме инженери тест за квалитет за вас .
Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .
Ако ви треба некои примероци за испитување ,
Ве молиме контактирајте со нас слободно !
Ако ви треба големи количини ,
Ве молиме контактирајте со нас слободно ,
Ние ќе ви даде подобра цена !

Главните карактеристики

боја:
HAT1020R, HAT1021R, HAT1023R, HAT1024R, HAT1025R, HAT1026R
Бренд Име:
MOSLEADER
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
YES
Компатибилен:
Конзола За Игри

Избор на клиент

Freeshipping EM1-2U1S
  • Новак

Freeshipping EM1-2U1S

DEN 724.00 762.24

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

Freeshipping TLE42994E 42994E TLE42994
  • Новак

Freeshipping TLE42994E 42994E TLE42994

DEN 724.00 762.24

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо