• Новак
Пинк CZ Циркон Микро Отвори Круна Срце Облик Автентични 925 Sterling Silver Европската Шарм Монистра Фабрика Директна Продажба SZPB267

Пинк CZ Циркон Микро Отвори Круна Срце Облик Автентични 925 Sterling Silver Европската Шарм Монистра Фабрика

DEN 714.24
Во достапна форма

Пристапност

Ние само се достави до купувачот е потврдено превозот адреса дадени на Aliexpress , ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање.Сите наши производи се слободни од олово и никел, животната средина-frendly. Па,ние ќе одат сите надвор за да ви овозможи со повеќе уникатен врвот на квалитетни производи и подобра услуга. Различните време на испорака зависи од различни земја и превозот начини :
4. По уплатата реализација, ние ќе брод објектот во рок од 1~3 работни дена.Методи за плаќање на располагање на aliexpress вклучуваат : Кредитни Картички, Банкарски Трансфер, Western Union,итн.
Враќање & Размена Политика :
1.6 g/pc Пакување Polybag+стандардна извоз картон
Сите фотографии се повторно практичност фотографија , без било PS обработка, осигурете се она што го гледате е она што ќе добиете. SZPB267 Стил Розова CZ Циркон Микро Отвори Круна Срце Облик Автентични 925 Sterling Silver Европската Шарм Монистра Фабрика Директна Продажба Состојба 100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал Солидна 925 фунта сребро, циркони, без никел олово и Бела Боја Родиум Позлатен Големина
Околу 11. Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид враќањето нема да бидат во неговата оригинална состојба како примени вклучувајќи оригиналното пакување. Ако би сакале да се комбинираат превозот, ве молиме контактирајте со нас пред да се проверува. Толку побрзо ќе се пријави проблем, побрзо и подобро можеме да се справи со тоа. И нашата цел е 100% позитивни повратни информации & хармонија од нашите ценети клиенти.
Ние и ветуваме на само продаде врвен квалитет на производи,вие нема да пропуштите!
Нашите sterling silver производ е electroplated со тројно Родиум, на која thicknes е до 3 microns, ефикасно спречување на сребро од добивање оксидира и лошата по долго време облечен.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
fnixtar
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Срце Облик
Објектот Тежина:
2.6g
Број На Модел На:
SZPB267
Стил:
Пинк CZ Циркон Круна Срцето 925 Сребрен Европската Шарм Монистра
Материјал:
Вистински 925 фунта сребро, циркони, бесплатно на олово и никел
боја:
Бела Родиум Позлатен
Големина:
11.2*10.2mm,Hole
Употреба:
Sterling Silver Европската Шарм Монистра За DIY Накит
Состојба:
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Прилагодено Дизајн:
Прифатливо

Избор на клиент