• Новак
Малку слон свадба фаворизира подароци слон свеќа кутија бебе туш декорација кутија

Малку слон свадба фаворизира подароци слон свеќа кутија бебе туш декорација кутија

DEN 655.20
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.
Ние усвојување на високо квалитетни хартија како суровина, и користење на современа опрема tomake занаетите.
Обично нашите води време е 2-5 работни дена , се разбира тоа зависи од количината на конечната цел.
Време на испорака
Брза испорака, тоа ќе биде направен по точно цел количество. Нашето производство способност е силен, и може да ја испорача стоката во времето. Сите производи се дизајнирани и направени од страна на самите себе.
Ние може да понуди два вида на условите за испорака :
1)со авион , кој е костим за у rgent и мали цел
2) од страна на морето , која е костим за големи цел. Мешани бои се ок .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Дали сте производител?
A : Да, ние имаме свои фабрика со разумна цена, добар квалитет и најдобра услуга.
Име : Саша Zhang.
Логото
Ние би можеле да ласерски сече на Клиентот име датум на логото на кутија. И ние обезбеди обработка на услуги.
ОЕМ
Да се обезбеди.
Палета на производи
Имаме разни видови на ласерски сече хартија кутија, cupcake wrappers, Божиќ украси, место картички, филц coster и така натаму.

Главните карактеристики

Повод:
Крштевка & Крштевањето,Роденден,Годишнина,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба
Шема:
Животните
is_customized:
No
Материјал:
Картон
Број На Модел На:
WB30
боја:
факултативна
Големина:
Индивидуализира
Обликот:
Плоштад
Употреба:
роденден свадба
Функција:
Народната Уметност
Стил:
Симпатична
Technic :
ласерски сече
Материјал:
Хартија
ОЕМ:
на располагање
Име:
ласерски сече бебе туш кутија

Избор на клиент