• Новак
HM-98 Гарантира Нов Прирачник Челик Бенд Здрав Алатка за 20mm челик рака

HM-98 Гарантира Нов Прирачник Челик Бенд Здрав Алатка за 20mm челик рака

DEN 3014.00
DEN 3312.00
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


HM-98 Тешки Прирачник Челична лента Здрав Алатки Челик Здрав Пакување Машини Sealers За 32-милиметри Челична лента
Идеална за здрав хоризонтално или вертикално на екстра високи или на нееднаква висина палети. За да се користи со здрав crimper. Дизајнирано за да се стегне 32-милиметри челик здрав околу krabičkách, палети, гајби и сл. Се користи со 32-милиметри метален клип. Се препорачува за тешки апликации.

Главните карактеристики

Материјал:
Јаглероден Челик
DIY Материјали:
Дрво
Plier Стил:
кинески
Тип:
Рамен Нос
Бренд Име:
ZONESUN
Се Справи Со Стил:
Директно
Број На Модел На:
HM-98
is_customized:
No
Карактеристики:
Мултифункционален
Примена:
челик бенд
Тип:
Рака Алатки

Избор на клиент