• Новак
(50PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција Супер Светло 2ft 0.6 m 600mm 10W 12V T5 ЛЕР Цевка Светлина Флуоресцентна Светилка бел ден

(50PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција Супер Светло 2ft 0.6 m 600mm 10W 12V T5 ЛЕР Цевка Светлина Флуоресцентна

DEN 10320.00
Во достапна форма

Пристапност

12 V T5 ЛЕР Цевка Светлина Спецификација : 12 V T5 ЛЕР Цевка Чип Бренд : Epistar Моќ : 10 W Должина : 0.6 m Боја : Кул Бело,Топло Бела покривка Боја : Млечно 10 W Прозрачна Флукс : 900 LM Влезен Напон : DC12 V Оперативни Температура : -30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Кул бела, Топло бела
Wattage:
10w
Тип На Објект:
LED Светилки
Напон:
12V
Должина:
0.6m
LED Чип Бренд:
Epistar
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Просечен Живот (часот):
50000
Led Сијалица Тип:
Цевка
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
сертификација:
CCC,RoHS,FCC,CE
LED Чип Модел:
2835
Повод:
дневна соба
База Тип:
T5
Зрак Агол(°):
180°
Моќ Толеранција:
5%
Обликот:
Бар
заштеда на енергија:
90%
CRI:
80Ra
Фактор на моќност:
0.95
PCB Материјал:
алуминиум PCB
Материјал:
Алуминиум
Маска Материјал:
PC
база:
G5
Лумен:
100-110lm/W
Гаранција:
3 Години
Име на производ:
t5 лер цевка

Избор на клиент