• Новак
Keenomommy Принцеза Мал Возбудува Туту 3 Парче Сет Бебе Tutus Здолниште со Headband и Туту Врвот Новороденото Девојче Фото Реквизити TS068

Keenomommy Принцеза Мал Возбудува Туту 3 Парче Сет Бебе Tutus Здолниште со Headband и Туту Врвот Новороденото

DEN 281.00
DEN 511.20
-45 %
Во достапна форма

Пристапност

Предмети мора да биде
се врати во неговата/нивната оригинална состојба во рок од 7 дена од денот на приемот. Предмети
кои имаат физичка злоупотреба не се покриени со гаранција. Ве молиме да направи плаќање во времето кога ќе го поставите цел , така што ние можеме да брод на стоките претходно да сте.можеме да го прифатиме dropshipping, можете само да снабдување вашето клиентот детали адреса и контакт лице ,телефон
. Ние со задоволство ќе рефундирање на вашите пари или размена на предмети ако очигледно приговори се појави. Купувачи се одговорни за данок ако вашата земја има,и на увозни давачки(општо express)
компанијата ќе го направи тоа,нема дополнителни такси, но не можеме да се gurantee на сите наредби бидејќи на земјата разлика). Ние ќе го замени предмети кои се дефект предмети за 30 дена од денот ќе ги добиете . Предмети ќе бидат испорачани на време, и ние ги испратите на предмети преку Кина Пост, epacket, EMS, DHL, Fedex.
Име на производ : Новороденче Мал Возбудува Туту Поставено Соодветна возраст : 0-3 Месеци Пакување : 1set/OPP вреќа Боја : 10 Бои обем на Половината на Туту Здолниште : 32cm (во голема еластичност),Lenght : за 20cm, ако ви треба поголем големина, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, Новородените
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Број На Модел На:
TS068
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал Состав:
tulle
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Материјал:
Полиестер,Chiffon,Памук
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европски и Американски Стил
Ткаенина Тип:
Chiffon
Бренд Име:
keenomommy
Тип:
Новороденче Фотографија Проп
Име:
Новороденче Мал Возбудува Туту Сет
Примена:
Роденден Девојка, Фото Реквизити, туш подарок

Избор на клиент