• Новак
20pcs Топла продажба кралицата девојки лента цртан филм hairbands Точки лакови Јагода печатење bownots со губење на бендот Шкотска лак

20pcs Топла продажба кралицата девојки лента цртан филм hairbands Точки лакови Јагода печатење bownots со губење

DEN 605.00
DEN 864.00
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Кина Пост Воздух Mail (евтини) : Кина пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,некаде тоа може да ви треба повеќе од еден месец, Па ве молиме да бидете трпеливи.Нормално сите нарачки ќе бидат испорачани во 48-72hours од приемот на вашата исплата .5 Инчен Чипка Коса Цвеќиња за Бебе Headband 50 PCS US$ 24.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Lycra,Spandex
Тип:
Hairbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
боја:
како слики
КОЛИЧИНА:
20 парчиња
Материјал:
Лента

Избор на клиент