• Новак
Ракета Простор Ѕвезди Винил Ѕид Налепница Персоналните Расадник Ѕид Уметност Decals Налепници за Деца Бебе Соби Дома Декор Пад на Превозот

Ракета Простор Ѕвезди Винил Ѕид Налепница Персоналните Расадник Ѕид Уметност Decals Налепници за Деца Бебе

DEN 576.00
DEN 719.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Сите Diy decals се разделени и изгледот може да се прилагоди за да одговара на вашиот простор.
Што Се Вклучени :
1. Клиентите ја преземе контролата на дестинација Земји Царина. Тоа е
само продолжен поради празници.
Ракета Простор Ѕвезди Цртан филм Винил Ѕид Налепница Персоналните Име Ѕид Decals Уметност Расадник Налепници за Деца Бебе Соби Дома Декор
Карактеристики : вин yl ѕид налепница налепници постер diy за расадник деца соби muraux дома декорација додатоци дома декор ѕид уметност decals уметност оркестарот дневна соба, спална соба, кујна постер за девојки позадина бебе соба налепници оркестарот 3d дрво семејна куќа само лепило филм
1. Пренос на хартија
4. Ние ќе бидат одговорни за сите во ред испраќање и квалитетот издавање наредби. Испорака време ќе биде од 10 до 60 дена редовно, ретко се случува повеќе од 90 дена за помалку земји.
Превозот И Наплата
1. Оваа decal ќе биде совршен завршувањето на допир за бебе бебе соба, дете соба или дома декор.
Големина на :
100cm широк x 70cm високи
ВАЖНО : ве Молиме наведете боја избор и името во "оставете порака за овој продавачот" кога ќе го порачаат. Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 5 дена по фондови полагање безбедносната проверка од страна на aliexpress.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Сина, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафена, Светло Сива, Сина, Темно Сива, Портокалова
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Бренд Име:
Kingsmile
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
MTU001
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Дома Декор:
ѕидот налепница
ѕидот decals:
ѕид уметност decals деца дневна соба
ѕидот налепница:
ѕидот налепница насловна оркестарот спална соба
Функција:
персоналните ѕид налепници за бебе соба
Тема:
деца ѕид налепници ракета
Големина:
100x70cm
is_customized:
yes
подарок:
уникатен подарок за деца семејство
Пад на превозот:
Yes
Пакет:
заштитени со меур заврши многу добро

Избор на клиент