• Новак
625RS 625 625-2RS длабоко ритам топката имајќи 5x16x5mm минијатурни имајќи 5*16*5mm 625 2rs

625RS 625 625-2RS длабоко ритам топката имајќи 5x16x5mm минијатурни имајќи 5*16*5mm 625 2rs

DEN 6.00
DEN 6.24
-4 %
Во достапна форма

Пристапност


Модел 625rs Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 5 Надворешниот Дијаметар(D) 16 Ширина (Б) 5 рс Материјал челик Испорака датум На барање за испорака
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
4)Ако ви треба производи кои не се наоѓаат во продавница, ве молиме контактирајте со нас .Постојат многу модел на производи,ние можеме да 't take фотографии за секој модел, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
'

Главните карактеристики

Бренд Име:
HWB
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Имајќи
Премази:
no
Структура:
Челик
Тип:
Топката
is_customized:
Yes
Материјал:
Gcr15

Избор на клиент