• Новак
6x10ft Тенка винил Фотографија Деца потекло Компјутер Печатени Новороденче Фотографија Позадина за фото студио S-1597

6x10ft Тенка винил Фотографија Деца потекло Компјутер Печатени Новороденче Фотографија Позадина за фото студио

DEN 533.00
DEN 720.00
-26 %
Во достапна форма

Пристапност


Меѓународни клиенти, ве молиме имајте на ум дека вашата цел вкупниот не вклучува било царинските надоместоци или давачки.
Ние може да го прилагодите големина за вас, а ние имаме Винил крпа и Оксфорд ткаенина овие два квалитети, ако сте загрижени за Винил крпа ќе браздата, погледнете во Оксфорд, тоа мора да биде за вас
Вид потсетник :
Укината превозот за слободни.
Ние и ветуваме да понуди најмногу прифатлива и конкурентни цени, trendiest, највисок квалитет backdrops со НАЈБРЗИОТ пресврт пати на пазарот!
A B O U T O U R B A C K D R O P S
Нашите backdrops се испечатени на мат, силни, отпорни, отпорни на абење винил со користење на не-загадување на мастила и држава на уметноста технологија.
Профил на производот :
Материјал : винил и Оксфорд ткаенина
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Тенок, лесен и пренослив,unwashble, Светлина absorbant , Не-рефлективен не џеб,лесна, компјутерот печатен за реализам
За : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн. Овие надоместоци се одговорност на купувачот, а не се вклучени во фактурата или превозот вкупно.ве молиме контактирајте со нас, ако треба.

Главните карактеристики

Големина (мм):
300x500cm винил, 300x300cm винил, 200x300cm винил, 180x300cm Винил, 180x250cm Винил, 150x220cm Винил, 150X250cm Винил, 100X150cm Винил, 125x180cm Винил, 125x150cm Винил, 240x360cm Винил
Бренд Име:
comophoto
Број На Модел На:
S-1597
Стил:
Деца
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
винил и Оксфорд ткаенина
Тема:
Божиќ позадина,Деца позадина
Карактер:
Новороденото бебе, Дете фотографии, Фотографот
клучен збор:
фотографија backdrops
Пакет:
Yes
Предност:
лесна
Оксфорд ткаенина:
Без навремено Перат

Избор на клиент