• Новак
Дозволете Ми во Класичен Филм Kraft Хартија Постер Бар Кафе Дневна Соба и трпезарија

Дозволете Ми во Класичен Филм Kraft Хартија Постер Бар Кафе Дневна Соба и трпезарија

DEN 81.00
DEN 95.04
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

торба
Купувачот е задоволство е многу важна за нас.
Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.
Ако се чувствувате среќни за шопинг, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди
Ве молиме не остави негативни повратни информации лесно.

Главните карактеристики

Големина:
30x21cm, 42X30cm
Стил:
Класичен
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
Постер
Материјал:
Хартија
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид

Избор на клиент