• Новак
AutoEC 2x Автомобил DC12V T10 canbus 12 SMD 3030 Грешка 168 W5W се Претвори Страна Табличка Светлина Паркинг Царинење Светилки Бела #LB229

AutoEC 2x Автомобил DC12V T10 canbus 12 SMD 3030 Грешка 168 W5W се Претвори Страна Табличка Светлина Паркинг

DEN 201.00
DEN 216.00
-7 %
Во достапна форма

Пристапност

Еко-Етикета, Голема Моќ Заштеди;
9.
2 x T 10 3030 12smd canbus грешка слободни
Ве молиме проверете led светло база тип на вашето возило да се потврди ако светилки ќе одговара на тоа. Висок Интензитет;
8. Тоа покажува без Зрачење на сите. Теоретските податоци е повеќе од 100, 000 часа. Одржување Слободни, Лесна Инсталација;
2.
Led База
Соодветни За
T5
Внатрешни работи светлина, табла светлата страна светлина, и индикатор светлина
T10
Индикатор за светло, вратата светлина, од страна на маркерот светлина, да се претвори сигнал светлина, агол, светлина и паркинг светлина
T15
Пак сигнал светлина, опашка светлина, копија светлина, кочница светлина, обратна светлина, задни светла и паркинг светлина
T20(7440)
Опашката светлина, обратна светлина и да се сврти сигнал светлина
T20(7443)
Опашката светлина, кочница светлина и да се сврти на светлината ( 2 светла )
1156
Опашката светлина, кочница светлина, да се претвори сигнал светлина,агол, светлина, од страна на маркерот светлина и паркинг светлина
1157
Кочница светлина, стоп светло, опашка светлина, да се претвори сигнал светлина, паркинг светлина и бекап на светлината ( 2 светла )
BA9 S
Индикатор за светло, внатрешни работи светлина, обратна светлина.и пак сигнал светлина
3156
Опашката светлина, обратна светлина и да се сврти светлина
3157
Стоп светло, кочница светлина и да се сврти светлина ( возење светилка+кочница светлина, возење светилка+пак јачина на светлина)
Festoon/Купола
Pate број светлина, читање светлина и таванот светлина
H1/H3/H4/H7/H11/9005/9006
Правец на ветер : светлина
СЕ МЕША БОИ СЕ СИТЕ ДОСТАПНИ!!!
.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Објектот Тежина:
5g
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Бренд Име:
AutoEC
Напон:
12V
Wattage:
3w
Име На Модел:
t10 3030 12smd
Тип На Објект:
Табличка Светла
Lumens:
300lm
Боја:
Бела
Објектот:
t10 3030 12smd
За Автомобил Светилка:
Табличка Светла
Тип На Објект:
LED Осветлување
База Тип:
T10 194 168 W5W LED
Функција:
Супер светло,Ниска потрошувачка,Еколошки
Напон:
12V Constant Current
Led Чип Производител:
T10 194 168 W5W LED
За Автомобил Светилка:
оптоварување светлина,Индикатор за светло,вратата светлина,итн
Функција:
Не поларните и canbus

Избор на клиент