• Новак
2018 пролет облека на децата девојки поставува мода солидна бебе девојка формални групи за девојки деца одговара вест т-маица 3 парчиња одговараат на

2018 пролет облека на децата девојки поставува мода солидна бебе девојка формални групи за девојки деца одговара

DEN 1055.52
Во достапна форма

Пристапност

големина информации
Дете Големина
НИ Големина
4 T
6
8
10
12
14
Детали Големина на овој Дизајн
Големина
110cm
120cm
130cm
140cm
150cm
160cm
Вест Должина
41cm
44cm
47cm
49cm
52cm
54cm
Биста*2
33cm
35m
37m
39m
41cm
43cm
Панталони Должина
50cm
55m
60см
65cm
70cm
75см
Хип*2
33cm
35m
37m
39m
41cm
43cm
Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно.
Бидејќи на различни производство серии, може да се отстапува на 1~2cm.
Состојба
100% Сосема Нов /Без никакви додатоци
Забелешка
Ве молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
Ткаенини
памук детали за производот

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
4T, 6, 8, 10, 12, 14
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Outerwear Тип:
Вест
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
V Деколте
Стил:
Моден
Материјал:
Spandex,Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
QM160969
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Никој

Избор на клиент