• Новак
Benye трактор на Хидраулични дистрибутер собранието на BY254 BY304-16 BY304 итн, Дел број: 24.55.216-1/174-1/183-1/218-1/217-1

Benye трактор на Хидраулични дистрибутер собранието на BY254 BY304-16 BY304 итн, Дел број: 24.55.216-1/174-1/183-1/218-1/217-1

DEN 3120.00
Во достапна форма

Пристапност


Дел име : дистрибутер собрание
за benye BENYE BY254 СТРАНА
300, BY304 трактор и benye 30 шасија трактор;
(трактор напојува со SL2105 направени од страна на FUJIAN LONGXI МАШИНЕРИЈА РАБОТИ или друг бренд..)
Дел број : 24.55.216-1/174-1/183-1/218-1/217-1

Главните карактеристики

Тип:
градина алатка делови
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Бренд Име:
AgroTALK
is_customized:
No
Број На Модел На:
Benye 304

Избор на клиент