• Новак
Кејт Деца Фотографија Позадина Шума Зелени Дрвја За Деца Роденден Фотографија Шарени Планина Позадина J02191

Кејт Деца Фотографија Позадина Шума Зелени Дрвја За Деца Роденден Фотографија Шарени Планина Позадина J02191

DEN 1631.52
Во достапна форма

Пристапност


Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,брчки слободни,повторна употреба). 2,на Оваа големина е едно парче,тоа е лесна. 3.Ќе добиете само во позадина без да застане. 4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината, бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем. 5.Овие три димензии (погоден за деца,бебе,новороденче,),Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене. Второ : Постојат некои предлози за вас пред да ја користите оваа позадина : 1,треба да биде укината превозот, ќе постојат некои плитки брчки на позадина, можете да железо тоа да се изедначи ги поминат лесно. 2,Оваа позадина може да биде, исто така, се мијат под ладна температура. за перење, исто така, може да ги отстраните брчките. 3,превиткајте го кога не го користите.

Главните карактеристики

Големина (мм):
H 200cmxW 200cm, кориснички големини, H 150cmxW 220cm, H 200cmxW 300cm, H 250cmxW 250cm, H 300cmxW 600cm, H 150cmxW 200cm, H 300cmxW 300cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
кејт
Стил:
Деца
Број На Модел На:
HJ02191
Материјал:
Микрофибер
За:
децата фотографија позадина
исто така и за:
фотографија природата позадина
Употреба:
девојка фотографија позадина
исто така да го користите:
роденден фотографија backdrops
клучен збор:
децата фото позадина
KEYWORD1:
партија фото backdrops деца backdrops фотографија
KEYWORD2:
божиќ крпа backdrops фотографија
KEYWORD3:
новороденче студио реквизити

Избор на клиент