• Новак
1440pcs/многу Не амбуланта корегирање Кристал Зелена Опал Лепак На Rhinestones Flatback Круг 3d Помине Уметност Украси Diy

1440pcs/многу Не амбуланта корегирање Кристал Зелена Опал Лепак На Rhinestones Flatback Круг 3d Помине Уметност

DEN 216.00
DEN 254.40
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Производ стил : Не амбуланта корегирање кристал
дното : сребро.
големина : SS6 1.9-2.0 mm
SS8 1.3-2,5 mm
SS10 2.7-2.9 mm
SS12 3.0-3.2 mm
боја : зелена опал
Количина : за 1440pcs/пакет

Главните карактеристики

боја:
SS3 1440PCS, SS4 1440PCS, SS5 1440PCS, SS6 1440PCS, SS8 1440PCS, SS10 1440PCS, SS12 1440PCS
Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
SS6-SS12
Бренд Име:
QIAO
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Лепак За
Материјал:
Стакло
боја:
Зелена Опал
Количина:
1440pcs/пакет
Големина:
2mm-3mm

Избор на клиент