• Новак
Мажите пижами Панталони Панталони Памук Рамно ткаени фланелен боксери Спиење Bottoms Европската големина Големи 3XL

Мажите пижами Панталони Панталони Памук Рамно ткаени фланелен боксери Спиење Bottoms Европската големина Големи

DEN 969.00
DEN 1089.12
-11 %
Во достапна форма

Пристапност

(Во рок од 3 дена)
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Сомот pilling , не влијае на удобноста на носи фланелен боксери
Совети : Затоа што тоа е прирачник за мерење, ќе има 1-2 CM грешка
Единица : cm .Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.
Бесплатен превозот
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат.
Velveteen памук , исто така, повика пескарење памук , брусен памук , фланелен боксери , памук, со овој процес се осудени на пропаст после миење или триење сила , памук пената од површината ќе бидат високи до таму заедно за да се поправи феномен кој што се соочуваат видите на pilling .
Вашето задоволство, нашите извршување!. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
спиење bottoms
Број На Модел На:
52025
Шаблон Тип:
Plaid
Бренд Име:
Tonmodi
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Сезоната:
Панталони должина:
Панталони
Бои:

Избор на клиент