• Новак
72 Листови 15X15cm Мешавина Боја Плоштадот 12 Видови на Модели од Хартија Занает Оригами Виткање Хартија Цвет Слични Трудови DIY Дете Подарок

72 Листови 15X15cm Мешавина Боја Плоштадот 12 Видови на Модели од Хартија Занает Оригами Виткање Хартија Цвет

DEN 141.00
DEN 206.88
-32 %
Во достапна форма

Пристапност

Карактеристики
Сосема Нов и висок квалитет.
Ве молиме овозможи 1-5 листови грешка поради прирачник брои.
Тоа може да се возбуди децата љубопитност и да се промовира имагинација, остварување на можноста на користење на рацете и на мозокот. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Шарени, свежи и убави модели, еколошки и безбедно материјали.
Пакет на 12 видови на модели, секој модел има 6 листови, вкупно 72 листови.)
Пакет се вклучени :
1 Пакување Виткање Хартија
Напомена :
Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Одличен подарок за секој кој ужива прави оваа прекрасна форма на уметност.
Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.
Го користат за да создадат рачно изработени мали предмети како што се мали ставање и додатоци од својата идеја.
Уживајте во вашата шопинг време и да имаат добар ден.
Спецификација
Материјал : Хартија
Боја : Комбинација на боја
Количина : 72 листови
Големина на : (L) X(W) : 15 X15cm/5.
Совршен за оригами кран, и други оригами објекти, уметности и занаети.

Главните карактеристики

Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
Никој

Избор на клиент